Skip to main content

Kickbox

je bojový sport, který využívá jak boxerské techniky rukou, tak kopy. Jedná se o komplexní sport rozvíjející celé tělo. V SKS Areně se lze po absolvování náborových hodin věnovat kickboxu jak kondičně, tak vrcholově, včetně přípravy na zápasy. Hodiny jsou otevřené pro všechny. Máme dětské hodiny, kam přijímáme děti od 6 let, juniorskou skupinu a skupiny dospělých, kde není žádná horní hranice - trénovat se dá v každém věku.

Věnujeme se v první fázi výuce základních technik a budování fyzické kondice, následují pokročilé techniky a práce ve dvojicích. Dalším krokem jsou zkoušky na technické stupně kickboxu a pokud budete mít zájem, je možné pokračovat do skupin, kde se věnujeme sparringu (tréninkový zápas) a přípravě na zápasy.

Instruktoři jsou sami úspěšní aktivní/bývalí závodníci. Za dobu fungování vybojovali naši svěřenci četné medaile na mistrovství ČR, Evropy i světa!


Petr Kučera
Hlavní instruktor

U této disciplíny je možné domluvit si individuální trénink s některým z našich instruktorů. Pro domluvu osobního tréninku kontaktujte vybraného instruktora.